Yeni sohbet odası

admin     21-05-21     Mobil sohbet odaları, Sohbet, Sohbet Odaları     Yeni sohbet odası     29 Defa Okundu

Yeni sohbet odası;

,Yeni sohbet odaları, canlı olarak sesli sohbet, geveze sohbet odası, görüntülü sohbet, mirc sohbet, gibi google arama motorunda sohbet yapmanın yeni bir özelliğidir. Sohbet odası şu şekilde açılırSohbet odasını sunucu oluşturmaktadır. Sevdayelim.net’ın ana sayfasında yer alan mobil sohbet girişi veya sohbete bağlan gibi yazilar oluştur ögesine uzun süre basın ve daha sonra en soldaki  Sohbet Odaları simgesin dokunun. Yeni chat odası tamamen ücretsiz üyeliksiz kayıt olmadan #sohbet ve #chat kanalları içerisindeki bay bayan katılımcılar sizleri sohbete bekler. Chat sohbet odaları içerisinde gizli sohbet odaları, genel sohbet odaları, güvenli sohbet odaları,  gibi kişiye özel odalarımızda vardir.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Nasıl sohbet odası başlatırsınız?


Sohbet odasının oluşturucusu Sunucudur. iOS kullanırken bir Sunucu olarak iki şekilde chat odası başlatabilirsiniz: Anasayfanızın zaman akışında sevdayelim.net domain oluştur  öğesine uzun süre basın ve ardından en soldaki yeni Sohbet simgesine (elmas şekli oluşturan birden fazla daire) dokunun. Veya Mobil sohbet girisi bölümündeki profil resminize dokunun, en sağa kaydırarak Mobil Sohbet düğmesine dokunun.

Sohbet Odaları herkese açıktır, dolayısıyla takipçiniz olmayan kişiler de dahil Dinleyici olarak herkes katılabilir. Dinleyiciler, kendilerine sohbet sitesi bağlantısını içeren bir Direkt Mesaj gönderilmesi, bağlantının tanıtılması veya başka bir yerde bağlantının paylaşılması yoluyla sohbet odasına davet edilebilirler.

Sohbet odasında aynı anda en fazla 999 kişi (Sunucu dahil) konuşabilir. Yeni bir sohbet odası oluştururken Sohbet odanı adlandır ve Sohbet odanı başlat seçeneklerini görürsünüz.

Sohbet odası başlatıldıktan sonra Sunucu, kişiler simgesine  dokunup konuşmacıları ekleyerek veya kişinin chat odasındaki profil resmine dokunup onu Konuşmacı olarak ekleyerek, Dinleyicilere Konuşmacı olmaları için istek gönderebilir. Dinleyiciler mikrofonun altındaki İstek simgesine dokunarak Sunucudan konuşmak için izin isteyebilir.

Sohbet odası oluştururken Sunucu Mikrofonu kapalı olarak katılır ve sohbet odasındaki tek Konuşmacı olur. Hazır olduğunuzda Sohbet odanı başlat‘a dokunun.

Konuşmacıların mikrofon erişimine (konuşabilmelerine) izin vermek için Mikrofon erişimine izin ver ayarını açın.

Sunucu olarak, altyazılara izin vermek için ekrana gelen talimatları izlemeniz gerekir. Bu, altyazılara ihtiyaç duyan kişilerin sohbeti takip etmesine olanak tanır.

Dinleyici olarak, Sohbet Odaları ayarlarınızda Altyazıları Görüntüle düğmesini açık veya kapalı konuma getirerek altyazıları görüntüleyip görüntülememeyi seçin (Sunucular / Konuşmacılar altyazıları açmışsa).

Sohbet odanızda sohbet etmeye başlayın. Sunucu sizseniz, başkalarının katılabilmesi için sohbet odanızın bağlantısını sevdayelim.net olarak eklediginizden emin olun.

Kuruluşunuzun dışından kullanıcıların katılmasına izin verip vermeyeceğiniz: Harici kullanıcılara izin verirseniz bu kişilerin başka bir kuruluşta Google Workspace hesabına veya kişisel bir Google Hesabına sahip olması gerekir.
Odadaki yanıtların mesaj dizisi halinde mi yoksa tek bir akış olarak mı olacağı: Varsayılan olarak odalardaki yanıtlar mesaj dizileri halinde değil, tek bir akış şeklindedir. Bunun yerine yanıtların mesaj dizileri halinde görüntülenmesini etkinleştirebilirsiniz.
Önemli: Odayı oluşturduktan sonra bu ayarları değiştiremezsiniz.

İpucu: Mesaj dizileri halindeki odalarda geçmişe kayıt her zaman açıktır. Kuruluşunuz izin veriyorsa, mesaj dizileri halinde olmayan odalarda geçmişe kayıt özelliğini açabilir veya kapatabilirsiniz.

İsteğe bağlı: Bu odayı spam veya kötüye kullanım amaçlı olarak bildirmek için Bu odayı spam veya kötüye kullanım amaçlı olarak bildir seçeneğinin yanındaki kutuyu işaretleyin.

İpucu: Bir odanın engellemesini kaldırdığınızda oda gözatılabilir hale gelir. Odayı “Odalara gözat” bölümünde arayabilirsiniz

Https://Sevdayelim.net Dünyanın ve türkiyenin Yeni Sohbet odası.

Yeni sohbet odası

Yeni sohbet odası

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.