Sohbetetmek

admin     11-07-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sohbetetmek     33 Defa Okundu

Sohbetetmek

,Sevdayelim Mobil sitesi içerisinde Sohbetetmek artik çok kolay güvenli ücretsiz sobbetetmek mümkün insanlara bedava sohbetetmek imkanı su an Sevda yelim yeni sohbet sitesinde üye olmadan ücretsiz sohbet edebilirsin. Mobil aygıtları siteye uyumlu kılarak girişleri daha da kolaylaştırdık. Sevda yelim odalarında akıcı muhabbet konuları ile insanlarla tanışma fırsatını bul. Gündelik hayattan biraz uzaklaşarak sosyalleşmeye çalışanlar için sosyal sohbetet olan sevdayelim sitesi ile tanıştıralım. Parasız chat siteler arasında sohbetetmek yeni moda! Sohbet etmek istersen sende gel yeni insanlarla chat yap.

Sevda yelim

,Yalnız kalmaktan sıkılanlar kendinize arkadaş bulmak istemez misin? Arkadaşlığın değer bilindiği bir ortamda chat yapmak herkese nasip olmaz. Sevda yelim kanalın da dilediğinizce hoş zaman geçirebilirsin. +18 yaş üstü site girişi kuralımız vardır. Argo, küfür, kötü söz, din, dil, ırk, siyasi konuşmalar kesinlikle yasaktır. Sitemiz sadece sohbetetmek amaçlı kurulmuştur! Tek tıkla mobilden, bilgisayardan giriş yap!

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Sohbetetmek Nedir?

,sohbet etmek zor istir..sohbet etmek karsindakine dikkat vermektir, anlattiklari ile bag kurmaktir, onu anladigini hissetirmektir cunku herkesin derdi anlasilmaktir su dunyada..gozunun icine bakip sadece dinlemektir bazen.. bazen sussan da ayni duyguyu paylasabilmektir.. sohbet etmek icini isitmaktir. günümüzde pek yapılamayan aktivite. insanlar artık muhabbet etmenin değerini unutmuş. her şeyi sanal yürütüyoruz. gerçi onu bile yapamıyoruz. mesela biriyle internet üzerinden muhabbet ediyorsun. olay ya saçma bir konuya girip bitiyor ya da eğer karşı cinsten biriyle konuşuyorsan, taraflardan birinin bir zaman sonra değişen durumundan dolayı bıkıyorsun. insan gibi muhabbet etmek istiyorum. yeni bilgiler öğrenmek, iç dünyalara yolculuk etmek istiyorum!

,çok severim. sevdiğim birisiyle herhangi bir konu hakkında sohbet etmek dünyadaki en sevdiğim aktivite olabilir. ne yazık ki sevdiğim çoğu insan benden uzakta yaşıyor. yüz yüze sohbet etmeyi birlikte dakikalarca gülmeyi özlediğim o kadar çok insan var ki…

yeni birileriyle tanışmak sevdiğin insanlardaki sevdiğin özellikleri aramak ve olmadığını görmek çok üzüyor be sevgili sözlük. candan sohbet edebildiğim hiç kimse yok sanırım etrafımda.

Sohbetetmek bedava

,iyi olduğum tek konu bu galiba. sohbet etmekten zevk alıyorum, en çok sevgilim veya değer verdiğim biri ile yapmayı çok istiyorum. çok konuşan biri değilim, kendimle de fazla konuşan biri değilim; ama bir konu hakkında fikrimi paylaşmak veya fikir alış verişinde bulunmak her zaman severek yaptığım bir eylemdir. Lakin son bir kaç aydır bu eylemden epey uzaklaştırdım kendimi, sevgilim dışında neredeyse kimseyle iki kelime etmez oldum. bunun sebeplerinden biri elbette içinde.

Güzel sohbetetmek

,güzel sohbetlerin artık zorlaştığını düşünüyorum. çoğunlukla insanların birbirini dinlemeye ne vakti, ne hali ne de isteği var gibi görünüyor. en güzel sohbetler bile kolayca yarıda kesilebiliyor, taraflardan birinin aklına bir şey geliyor, ama tam da gelmiyor, “aaa neydi o yaaa” diye iki saniye kadar düşündükten sonra telefona sarılıp bakılıyor. güm, bitti muhabbet.

ben ki zamane gencosuyum, 2010’a kadar akıllı telefonlar bugünkü kadar sarmamışken etrafımızı, arkadaşlarımla çok daha güzel sohbetler ettiğimi düşünüyorum. bir şeyler öğrenirdim konuşulanlardan. vaktimiz varmış demek ki.
son birkaç yıldır bu anlamda mutsuzum sözlük, bir araya gelen insanlar birbirlerine hayatları hakkındaki son zamanlarda sohbetetmek hoşlarına gidiyor.
Sanal alemin en Kaliteli Sohbet Sitesi https://Sevdayelim.net

Sohbetetmek

Sobbetetmek

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.