Sohbet odaları ücretsiz

admin     17-05-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sohbet odaları ücretsiz     42 Defa Okundu

Sohbet odaları ucretsiz;

Sohbet odaları içerisinde en Kaliteli Bay bayan katılımcılar ile şifresiz üyeliksiz ücretsiz olarak tanışabilir chat yapabilirsiniz. Eğer sohbet yeteneğinizi geliştirmek ve etkili bir şekilde nasıl laflayabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, bu tarz bir sohbet anlamsız olduğu önyargısından kurtulmalısınız. Hayatınızda sohbet ettiğiniz her yeni insan yepyeni ve benzersiz bir fırsattır. Belki de gelecekte arkadaş bile olabilirsiniz. Belki de müşterileriniz olurlar veya onlardan kullanışlı bir şey öğrenebilirsiniz.

Tarih, basit ve kısa sohbet cümleleriyle başlayan harika iş ortaklıkları ve uzun süreli ilişkilerle dolu. Mesela Ben Cohen ve Jerry Greenfield arkadaş olmadan ve Ben & Jerry’s’i kurmadan önce, spor salonundaki derslerde ısınma turu atarken birkaç kez sohbet etmiştir.

Ne zaman çok iyi tanımadığınız biriyle konuşsanız, kendinizi geliştirmek ve ilerletmek için harika bir fırsat elde edersiniz. Bu yüzden bir sohbete kaygı ile başlamak yerine hevesle başlayın. Konuştuğunuz kişiyi tanıma konusunda gerçek bir ilgi gösterin ve ondan bir şeyler öğrenin. Birisiyle konuşmaktan hoşlandığınızda hiç kimse yalnızca laflıyormuşsunuz gibi hissetmez.

İnsanlar kendilerinden bahsetmeyi severler. Peki neden mi? Çünkü bu konuşması en kolay konudur. Az bildiğiniz bir şeyden bahsetmek her zaman daha zordur. Shakespeare’in film ve televizyon üzerindeki etkisini açıklamayı mı yoksa en sevdiğiniz filmden bahsetmeyi mi tercih ederdiniz?

Sohbet odaları ücretsiz; Basit sorulara cevap olarak genellikle tek kelimelik yanıtlar alırız. Diğer yandan, laflamak için sorulmuş açık uçlu sorular karşınızdaki kişiyi kendini açmaya teşvik eden heyecanlı ve dinamik bir sohbet yaratır.

Eğer çok ısrarcı olmak istemiyorsanız sohbetinize basit sorularla başlamalısınız.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Bir sohbete başlarken karşınızdaki kişi hakkında neredeyse hiçbir şey bilmezsiniz. Bu yüzden yazar, konuşmacı ve blogger Gretchen Rubin iki konuşmacı için de genel olarak nitelendirilebilecek konular seçmeyi öneriyor.

Sohbet odaları ucretsiz; Laflamayı seviyor olsanız da, ya da tam tersi bir şekilde ondan kaçmak için elinizden geleni yapıyor olsanız da, bu ipuçları sayesinde sohbet etmekten çok faydalanacaksınız. Eğer patronunuzla veya resepsiyondaki bir yabancıyla nasıl laflayacağınızı bilmiyorsanız bu prensipleri uygulayın, böylece karizmayı çizdirmezsiniz.

Az tanıdığınız insanlarla ne kadar sık sohbet ederseniz o kadar rahatlayacaksınız. Muhabbet etme korkunuzu yenmek için alışık olmadığınız bir ortamda pratik yapın. Başka bir sektörün ağ kurma etkinliğine gidin veya arkadaşlarınızdan sizi iş etkinliklerine götürmelerini isteyin. Size iyi şanslar.

Sohbet odaları ücretsiz

Sohbet odaları ücretsiz

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.