Sohbet chat siteleri

admin     22-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sohbet chat siteleri     99 Defa Okundu

Sohbet Chat siteleri

Gelişmekte olan ülkeler arasında insanlarında birbirleri ile kolaylıkla bir bağ kurup birbirlerini tanıma arkadaşlık kurma sevgili olma aşk yaşayıp hatta evlenip aile olma yolunda katılımcılara dünya üzerindeki bütün ülkelerden hiçbir ücret talep etmeden bedava Sohbet, chat, muhabbet Yepyeni sohbet chat ozel odalari ile insanlara hizmet veren www.sevdayelim.net mobil web sitesi ailesidir. Sizinde dünyanın burun ülkelerinde meraba diyebileceğiniz bir arkadaşınız olsun isterseniz haydi Sohbet Chat siteleri ne sizde gelin ve Dünyaya Sohbet penceresinden Merahaba Diyin. Sohbet chat Sitelerinde gezinirken, kendinize ilk dediğiniz şeydir belki “umarım huzurlu bir ortamdır” sözü. Peki Sohbet Chat siteleri ortamında, aradığımız huzur nedir ? Http://Sevdayelim.net/Bu sorunun cevabı, hepimizde farklıdır değil mi? Sen chat te kavga olmasın istersin, diğeri beni anlamayan insanlar olmasın der, kimi gruplaşma olmasın der, kimi lameri olmasın der, der, der.. Peki Sohbet Chat kanallarinda , bu sorun biter mi ? “Bitmez”, dediğinizi duyar gibiyim. Aslında bu biraz da bizim elimizde.  Chat Sitelerine geldiğimizde, kendimize şunu öğretmeliyiz, kimler bana iyi geliyor ? Ne tür sohbet anlayışı beni huzurlu ediyor? Yada ne kadar az takarsam o kadar huzurlu olurum ? Bu soruların cevabını kendimize verdiğimizde, bize iyi gelen Sohbet Chat  huzur bulduğumuz sohbeti ve arkadaşları seçersek, bu huzursuzluk kavramından kurtulabiliriz. Biz bunu neden yapmak zorundayız? Huzur çıkaranlar yapmasın, da diyebilirsiniz, haklısınız.. Ama unutmayın, huzur kaçırılıyor diye bir sohbet Chat siteleri muhabbet ortamından ayrılıp, farklı bir yerde olduğunuzda aynı sorunlarla karşılıyorsunuz. Ve bunu süreklilik haline getirdiğinizde, zamanla şunu anlıyorsunuz; “hep ben kendimden bir şeyler vermişim”. İşte bunu yapmayın, huzur bulmak için huzurunuzu kaçıranları görmezden gelin. Çünkü  Chat Sitelerinde maalesef insanların ne hissettiği, ne düşündüğü, ne kadar taktığı, düşünülemez.. Bunu başaran empati yeteneği yüksek arkadaşlarımızda vardır tabi ki.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Sohbet Chat Sitelerinin Huzuru

Sohbet Chat Siteleri nin huzurlu ortam konusunda, sizlere biraz neden sonuç ile açıklama yaparken, unutmayalım ki bu ortamları huzurlu yapan da bizleriz, huzursuzlaştıran da bizleriz.

Peki biz neye göre huzursuzluk çıkarıyoruz ya da çıkarırız diye kendinize sorduğunuzda, eminim hepiniz “bana dokunmayan yılan bin yaşasın” diyorsunuzdur. Evet söz konusu bize döndüğünde kabul etmeyiz insanız, huzursuzluk görünce isyan eder, şikayet eder, ama ben bu huzursuzluk çıkaracak ne yaptım sorusunu kendimize sormayız.

Chat Sitelerinde unutmayalım ki arkadaşlar, Huzur bizim elimizde. Karşımızdaki insanı kendimiz gibi gördüğümüzde, Muhabbet tarzı sizin gibi olmayabilir, davranış yada duruş farkı sergileyebilir, yada olduğunun dışındadır hepsini geçtim duvarları da olabilir, ama siz o insanın samimiyetine inandığınızda kalben, inanın samimiyet dışında bi zarar görmeyeceksiniz. Chat platformunu da bir ev aile gibi düşünün, kardeş kardeşle yeri geliyor anlaşamıyor öyle değil mi ? Ama kardeş ne kadar kan bağı ise, unutmayın Sohbet Chat kanallari de zamanla Can bağı kurduğunuz dostluklar oluyor. Gün geliyor haklı da olsanız o dostluğun hatrına sesinizi çıkarmadığınız, gün geliyor Can dediğinize zarar gelmesin diye kendinizi ortaya attığınız. Dedim ya aile gibi.. Ev içinde ne yaşanıyorsa Sohbet Chat Siteleri de öyle.. Tabi; bu düşünce ile bakarsak. Ama büyüklerimizin her zaman bize öğrettiği bir şey vardır “Kol kırılır, yel içinde kalır”. Yani burada ne demek istemiş? “Can bağı kurduğunuz insanlarla, ne sorunlar huzursuzluklar, yaşarsanız yaşayın, bunu sizin dostluğunuzun bozulmasına sevinecek insanları, sevindirecek davranışlar sergilemeyin”. O zaman, kendimize şunu diyoruz; Sohbet Chat Siteleri de bir aile ve ev gibidir.. Ne yaşarsak yaşayalım aile içinde nasıl çözülüyorsa, o şekilde çözelim ve hiç bir şey yapamıyorsak huzurumuzu kaçıranları görmezden gelelim. Peki bu ilk deneyimi, kendinize “huzur benim elimde diyerek” bu aile ortamında yaşamaya ne derseniz ? Biz seni seri sohbet de görmeyi bekliyoruz. Huzurlu bir chat, muhabbet için sende bize katıl.

 • Sanal alemden dünya ya acılan sohbet pencereniz www.sevdayelim.net web mobil sitesinden olsun.

  Sohbet tanisma

  Sohbet Tanışma

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (11 Yorum)

  Yakaladığımız samimiyeti sizinle de paylaşmak isteriz. Sevdayelim.net

  Varsa Yoksa Sevdayelim.net

  CHAt siteleri bı günler de çok revaçta. korona dan dolayı evde tikili kaldık. chat sitesi sayesinde yeni insanlarla tanışıp muhabbet ediyoruz. iyi oluyor. özellikle SevdaYelim- sohbet sitesi gayet hoş kibar ve seviyeli bir site. bu siteyi yapanların emeğine sağlık. güzel olmuş..

  qerçek dostluklar arayan tüm deqerli arkadaşlarımızı bekleriz sevdayelim.net

  Çok Kaliteli Seviyeli Muhabbet Edeceğimiz kaliteli İnsanların Bulunduğu Harika Bir Chat Sitesi Burda Bulunan Arkadaşlarım Ailem Gibi Oldu.Seviyorum Sizleri

  Gercek dost aile ordatımı arayan arkadaslar ın tek adresi http://www.sevdayelim.net bekleriz iyiki burdayım

  Yeniyim ama çoq güzel samimi insanlar var Her şey için emeğinize yüreğinize sağlık.🇦🇿🇹🇷

  yerlizenci

  sohbetin gerçek adresi sevdayelim.com

  Kalıcı dostukluk mu tek doğru adres sevdaydım.net

  Herseyy burda arkadaşlık dostluk kafanimi dağıtmak istiyosunnn Adresin sevdayelim.net beklerizzz

  Slm sayin okuyucularimiz oncelikle sunu soylemek isterimki bu siteye geldigimde cok sıkılirdim sora iki gun boyunca izledim gerek sohbetleri gerek sicak kanliliklari beni mest etti yani canin sıkıldiginda sohbet edicen tek adres burasidir tavsiye. Sevdayelim.net haydin cikin cikin gelin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.