istanbul chat odaları

admin     20-04-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     istanbul chat odaları     90 Defa Okundu

istanbul chat odaları;

  • istanbul ‘da yaşayan milyonlarca insanın birbirleri ile sanal alemde buluşup mobil uygulamalar aracılığı ile birbirleri ile sohbet edebilmelerini sağlayan istanbul chat odaları arayüzü dünyaya istanbul dan acılan bir pencere olarakta bilinmektedir kalabalik bir sohbet,muhabbet ortamını ücretsiz bedava sağlamakta. İstanbul chat odaları içerisinde sohbet, chat, muhabbet, bayan chat, arkdaş arama, evlilik, aşk, sevgi gibi birçok etkinligide barındırmaktadır bu etkinliklere kolayca erişim sağlamak için yapmanız gereken tek şey https://Sevdayelim.net web adresine gelmeniz ve chat yapmanız. ıstan bul da boğaza karşı kahveni yudumlarken sevdiklerinle ve yeni insanlar bularak chat yapmak istemezmisin  haydi sende o muhteşem istanbul boğaz manzarası eşliğinde çay kahve sohbeti yapmak istersen Sevdayelim.net adresine gel bizlere katıl.

 

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Gelin Şimdi biraz istanbulu tanıyalım.


istanbul`un Fethi;

  • 23 Mart 1453 Fatih Sultan Mehmed Han ve Osmanlı ordusu İstanbul’un fethi niyetiyle Edirne’den yola çıktı. Mehmed Han 1 Şubat 1453 Cuma günü Edirne’de dökülen Şahi toplarını yola çıkarmıştı. 23 Mart 1453 günü yanında Sadrazam Çandarlı Halil paşa Rumeli Beylerbeyi Karaca Paşa, Zağnos Paşa kuvvetleri ve Ordu ile kendisi yola çıktı. Çorluda Anadolu tarafından gelip Çanakkale boğazını geçen Anadolu beylerbeyi İshak Paşa kuvvetleride orduya iltihak etti.5 Nisan 1453 günü İstanbul önüne varıldı ve 6 Nisan günü İstanbul kuşatması başladı. Ve bu kuşatma 54 gun sürdü ve sonunda kutlu bir zafer ile istanbul feth edildi. İstanbul’un fethi, Dünya hükümdarı Fatih’in cesaret ve kahramanlığı,ilim ile taçlandırdığı adalet,hak ve hakikat üzere, yeni bir dünya düzeni kuran, hayrın ve iyiliğin kapılarını açan,yürek ve gönüllerin fethidir. Müktesabatında bu kutlu fetihler olan milletimiz ve devletimiz ebediyyen varolsun.

https://sevdayelim.net ile Dünyaya bir Kapıda Sen ac.

Dünya ve istanbul;

  • Hiç şüphesiz İstanbul, dünyanın en güzel yeridir
  • “İstanbul, eski çağlardan beri Avrupa ve Asya’yı birleştiren büyülü bir mühürdür. Hiç şüphesiz İstanbul, dünyanın en güzel yeridir”
  • “İstanbul is a magical seal which unites Europe and Asia since the ancient times. Without a doubt, Istanbul is certainly the most beautiful place of the world”
  • Gerard de Nerval

———-

  • “Gerard de Nerval. Gérard Labrunie ‘nin yazılarında kullandığı ismidir. Romantizmin en güçlü temsilcisi olan Fransız; şair, yazar ve gezgindir. Birçok defa Türkiye’ye de uğramış, İstanbul’un en çok mezarlıklarını beğenmiştir. Dünya edebiyat tarihinin en önemli şairlerinden ve yazarlarından biridir.

https://www.sevdayelim.net istanbul Şehrinden Dünyaya acılan bir pencere.

istanbul sohbet odaları;

  • Medeniyetlerin eşiği şehri olarak bilinen bu güzel şehri güzel insanları ile tanışıp kaynaşıp aşk ile sevgi ile arkadaşlık dostluk kurup hayatınıza yep yeni Insanlari alabilirsiniz istanbul sohbet odaları ve istanbul chat odaları arayüzü ile bunu gerçekleştirmek çok kolay haydi Sende gel :))
Sohbet tanisma

Sohbet Tanışma

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.