Elazig radyo siteleri

admin     20-04-21     Chat Odaları, Radyo, Sohbet Odaları     Elazig radyo siteleri     77 Defa Okundu

ELAZIĞ RADYO SİTELERİ

Elazığ radyo chat, sohbet, muhabbet siteleri

Elazığ sevdayelimfm Web Mobilradyo sayfası
Elazığ sevdayelimfm ile radyo dinleyebilir arkadaşlarınıza istek isteyebilir sohbet edebilirsiniz online dj lerimizden belirlediğiniz istek şarkıları sevgilinize, arkadaş ve dostlarınıza armagan edebilirsiniz. Sanal Alemin Yeni radyo arayüzü olarak karşımıza çıkan Elazığ radyo siteleri resmi web ve mobil sitesi olarak web radyo dinleme sayfasiolarak  Https://sevdayelim.net/sevdayelimfm sitesine girerek radyo dinleyebilir ve yeni arkadaşlıklar kurup bu arkadaşlarınıza güzel istek şarkılar isteyebilir ve beraber bu isteklerinizi dinleyebilirsiniz
sevdayelimfm ile İnternet kulanıçlarının zamanın en çok gecirdiği yerleri biliyormusunuz ? [Sohbet muhabbet edin] sıralamamız gerekirse ilk sırayı instgram ikinçi sırayı facebook üçünçü sırayı ise Twitter almaktadır.Bunların yanı sıra ise radyo lu yazılı görüntülü sohbet chat siteleri almaktadır.Sizler hanği sinde daha çok zaman geçirmeyi seviyorsunuz..? ya da Zaman geçerdiginiz sitelerin hangisinde daha çok kendinizi rahat huzurlu ve keyifli hissediyorsunuz. Bu siteler içerisinde hangi radyoları dinliyorsunuz biz sizlere sevdayelimfm olarak 7/24 hizmet vermekten büyük keyif almaktayız.
Elazığ ve çevresinde sanal sohbetler ve arkadaşlıklar aramalarında Facebook, twitter, instegram gibi uygulamaların yanı sıra serisohbet.net ailesiolarak bizlerde sizlere guzel sohbet ve arkadaşlıklar kurabileceğiniz Web sohbet, mobil sohbet, mırcbsohbet gibi uygulama sayfa ları ile güzel hizmetler sunmaktayız.

Elâzığ Tarihi

Elazığ,ın tarihi, tarihçiler tarafından, devamı olduğu Harput şehir tarihi ile birlikte incelenir. Harput, yazılı kaynaklara göre M.Ö. 2000 yılına dayanan 4000 yıllık tarihiyle, Elazığ’ın ilk yerleşim bölgesi. Elazığ şehri, tarihi Harput Kalesi’nin inşa edildiği tepenin etekleri arasında kurulmuştur. Antik şehir ve Ermenice “kayalık” anlamına gelen Kharput (Kharpert) kalesi, ilk Ermeni kralları tarafından modern Elazığ’dan yaklaşık 5 kilometre uzakta inşa edilmiştir.

İlk isimlerinden biri ‘El-Aziz’ olan Elazığ, Atatürk’ün şehre yaptığı ziyaret sırasında önerisiyle ‘El-Azık’ olarak değiştirilmiş. Sonralarda söyleniş kolaylığı nedeniyle Elazığ olmuş. Elazığ tarihi zenginliği bakımından ilçelerindeki tarih kokan yapıları ve yerleşim yerleridir bu yerlerde birçok uygarlık imparatorluk ve insanlığın yaşamış olduğu kadim şehir elazığ ilçeleri ile bir bütün olarak tam bir tarihi kent olmaktadır. Bu tarihi kenti ziyaret etmek Elazığdan dünyaya açılmak ve uygarlıkları tanımak demektir. Elazığlı hemşerilerimizi arkadaşlık dostluk radyo sevdayelimfm sitemiz olan https://www.sevdayelim.net adresimize beklerim teşekkürler.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.