Elazığ radyo odaları

admin     22-05-21     Chat Odaları, Genel, Radyo, Sohbet Odaları     Elazığ radyo odaları     44 Defa Okundu

Elazığ dan dünyaya sesini duymak istiyorum diyorsanız sizlerde Elazig radyo odaları icerisinde canli radyo yayonlari ile dj arkadaşlarımıza katilarak sesinizi duyurabilir ayrica Elazig sohbet odaları icerisinde radyo sohbet hatti ile chat yapabilirsiniz. Yeni sohbet, chat arkadaslariniza dogu anadolu bolgesinin en guzel sehri Elazığ dan gakkos türküleri ile seslenebilirsiniz. Elazığ radyo kanalları, Elazığ radyo kanallarını dinle, Elazığ radyolar, Elazığ radyoları, Elazığ radyolarını canlı dinle, Elazığ radyolarını online dinle, Elazığ radyo odaları ile canlı sohbet, canlı radyo dinleyebilirsiniz.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Günlük hayatında aynı şehirlerde oturan insanlar birbirleri ile görüşemezlerken ilerleyen teknoloji sayesinde oturdukları yerden, işyerlerinden, bir parktan veya bulunduğu her ortamdan Elazığ Sohbet Odalarına girerek arkadaş bulma fırsatını yakalamış olurlar. Elazığ Sohbet Odaları sevdayelim.net bütün Elazığ’lıları bir çatı altında toplamaktadır. Bedava sohbetin keyfi ile her ilden arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sizler için hazırlanan Elazığ Sohbet Odaları sayesinde Elazığ’lılar da birbirlerini tanıma fırsatı yakalamışlardır.

elazığ sohbet odaları

Www.sevdayelim.net

Arkadaşlık Dostluk çok önemli bir kavramdır. Arkadaşlıklar da insanlar karşısındaki insanlarla samimi dürüst ve sevgi ile davranmak lazımdır. kendinize yapılmasını istemediğinizi arkadaşlarınıza yapmayınız. Elazığ Sohbet Odaları tam istediğiniz nitelikte olup Dünya’daki insanları birbirleri ile tanıştırma Sitesidir. Bedava Sohbetin tadını çıkarın.

Elazığ Radyoları;

,Doğu Anadolu Bölgesinde yer alıyor olup, Elazığ bölgenin en büyük dördüncü ili unvanını elinde tutmaktadır. Tarihi yapılarının yanı sıra doğal güzellikleri de görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Aynı zamanda Elazığ ilinde birbirinden lezzetli yöresel yemekler tadabilir, yöresel türküleri dinleyerek huzura erişebilirsiniz. Malatya ve Diyarbakır gibi illere de komşu olduğundan dolayı farklı kültürden insanları hiçbir şekilde yabancılıkla karşılamazlar. Toplamda 10 ilçesi bulunmaktadır ve toplam nüfusu 600 bine yaklaşmış durumdadır. Şehrin tam zirvesinde yer alan Elazığ kalesi de yerli kişilerin ilgisini çokça çekmektedir. Elazığ Harput kalesi olarak da bilinen bu kale Artukluların zamanında yapılmıştır. Çeşitli restorasyon işlemleri geçirmiş olmasına rağmen bazı kesimleri yıkılmış olsa da o eski tarihi bizlere halen yaşatabilmektedir.

Elazığ ilinde yetişen birçok sanatçı vardır. Fakat şüphesiz ki bu sanatçılardan öne çıkan isim hem oyunculuk hem de sesi ile Rüştü Asyalı olmaktadır. Eski nesil onu “Keloğlan” olarak tanımıştır. Filmlerde sevecen tavırları ile ve muhteşem sesiyle herkesin kalbini çalmayı başarmıştır.

Günümüzde ise hâlâ hayatta olan Mustafa Keser Elazığ doğumlu olup aslen memleketi burasıdır. Genç yetenek olan Ufuk Beydemir türkülere kattı muhteşem yorumları ve kendi müzikleri ile günden güne ününü arttırmakta.

Yöresel müziklerden hoşlanmayan kişiler ise frekanslarını sevdayelimfm’ye ayarlayarak dinleyebilirler. Burada en güncel ve en çok tutulan pop müzikleri sizler için ücretsiz bir şekilde çalmaktadır.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.