Elazığ chat sohbet

admin     25-06-21     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları, Sohbet siteleri     Elazığ chat sohbet     22 Defa Okundu

Elaziğ chat sohbet;

,Doğru ve kalıcı hizmetler sunmak adına isabetli kararlar alan sunucu yönetimi yakın gelecekte hayata geçireceği projelerle daha çok yaygınlaşmak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Doğu illeri arasında sağlam bir potansiyele sahip Elazığ chat Sohbet mobil ve web girişleri alanında yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir. Konuda bahsi geçen kent merkezinin geçmişi yeni olmakla birlikte yerleşim olarak bölgenin tarihi oldukça eski ve bir çok önemli olaylara tanıklık etmiştir. Oda içinde bilgili, tecrübeli ve bölgenin ehli operatörler özel anlatımlarla şehri daha güzel şekilde tanıtmaktadır. Özgür ruhlu olup bu yönde düşünmeniz ve her şatta kendinize inanmanız kişilik açısından net birisi olduğunuzu gösterecektir.

Arkadaş bulmak ve yeni insanlarla tanışmak için sitemiz hayatınızı çok kolaylaştıracaktır. Ciddi ve hatırı sayılır bir anlık kullanıcı sayısı oluşturma hamlesi ile ziyaretçilerin ihtiyacına en uygun içerikleri sunarak yeni bir ses getirmek için piyasada var olma gücümüzü tam kapasite ile daha yükseklere çekmekteyiz. Muhabbet üzerinde ikili ilişkilerde kendinizi daha çok öz güvenli bulmalısınız. Dik başlı olmayan samimi tavırlarınız hiç bir zaman sıradan gelmeyecek ve pek çok kişi size daha fazla saygı duyacaktır.

,Elazığ chat sohbet  Siz Değerli Kullanıcılarımız için Açılmıştır  Siz Değerli Kullanıcılarımıza Hayırlı Ve Uğurlu Olmasını Temenni Ediyoruz.   Sizlerle beraber Bu Yolda Emin Adımlar ile Yürüyeceğiz Sizlerin Destekleriyle  Her Zaman En iyisi Olmak Amacımız  Elazığ  chat  Sohbet     Adını En iyi Şekilde Temsil Etmektir   Sizlerle Bu Sohbet Adını  En iyi Şekilde Duyuracağımızı Umuyoruz.   Elazığ chat  Sohbet  Her Zaman En iyi Yerlere Sizler Sayesinde Gelecektir  Bu Yolda Bizlere Verdiğiniz Destekler için Teşekkür Ederiz.   Elazığ Sohbet Siteleri  Her Zaman Siz Değerli Kullanıcılarımızın Hizmetindedir.   Sizlerle En Güzel Sohbet Ortamını Kuracağız.  Sizlere En iyi Hizmeti Vermek İçin Buradayız   Sizlerle Beraber Elazığ ‘ın kadim sohbet lerini kürsü başını hep birlikte bütün dünyaya duyuracağız.

,Siz Kullanıcılarımıza  Elazığ Mobil Sohbet   olarak Ulaşıyoruz Sizlerin Bize Daha Kolay Ulaşmasını Sağlamak için Tüm Çabamızla Gece Gündüz Çalışmaktayız   Elazığ Mobil Chat    olarak boy gösterdiğimiz bu ortamda sizlerin en  güzel sohbet yapabilmesi için çalışmaktayız  Sizler ile Beraber En iyi Yerlere Geleceğimize İnanıyoruz. Sizlerle beraber Daha iyi Olması İçin Her Zaman Çalışacağız    Sizlere Sohbet İçine Oyun Eğlence Botlarımız  Ve Canlı Radyo Keyfi İle Keyifli Bir Sohbet Yapmanızı Sağlıyoruz

Elazığ   Chat     Elazığ Sohbet Dediklerinde Hep Bizler OLACAĞIZ  Bunu Siz Değerli Kullanıcılarımız ile Başaracağız   Sizlerin Desteklerine Karşılık Elimizden Geldikçe Daha iyi Olmaya Çalışacağız  Sizlerin Destekleriyle http://sevdayelim.net olarak Bizler Her Zaman En iyisi Olmaya Çalışacağız.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


,Elazığ Tarihi Harput Kalesi

,Harput; Mevcut  tarihi  kaynaklara  göre  Harput’un    en  eski  sakinleri  M.Ö.  2000  yıllarından  itibaren  Doğu Anadolu’ya  yerleşen  Hurrilerdir. Hurrilerden  sonra  bölgenin,  Hitit  hakimiyeti  altına  girdiğini  görmekteyiz.  Çok  uzun  sürmeyen  Hitit  hakimiyetinden  sonra  M.Ö.  9. Asırdan  itibaren  Doğu Anadolu’da  devlet  kuran  Urartular  Harput’ta  uzun  süre  hüküm  sürmüştür.  Bugün  bile  tarihi  heybetiyle  ayakta  duran  Harput  Kalesi  Urartu  devrinin  izlerini  taşımaktadır.  Kale’de kaya  içine  oyulmuş  merdivenler,  tünel  ve  hücrelerle  su  yolu  bulunduğu  tespit  edilmiştir.   M.Ö.  9.  Asırdan  beri  bu  kalesiyle  müstahkem  mevkii  olarak  bilinen  Harput,  en  az  4000  yıllık  bir  maziye  sahip  bulunmaktadır.
,Elazığ Hazar Gölü

,Hazar Gölü; Elazığ’a 22 km. Uzaklıkta, Elazığ – Diyarbakır karayolu güzergahında olup, Hazarbaba ve Mastar dağları arasına sıkışmış tektonik bir göldür. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin kendine has plajları olan su sporları ve balık avcılığı yapılan en önemli gölüdür. Uzunluğu 22 km., genişliği 5-6 km. olan göl, günün her saatinde değişik görünüm kazanarak mavinin ve yeşilin her tonunu gösterir. Suyu berrak, sodasız ve tuzsuzdur. Çevresinde 25’e yakın kamu kurum ve kuruluşlarına ait eğitim ve dinlenme tesislerinin yanı sıra turizm Bakanlığından belgeli otel, motel lokanta ve günübirlik piknik alanı, ayrıca özel kuruluşlar tarafından işletilen balık evleri bulunmaktadır. Son zamanlarda çevresinde çok sayıda ikincil konutlar ve yazlıklar ile tatil sitelerinin yapıldığı göl, çevre illerin de faydalandığı tatil merkezi konumundadır. Yaz ayları boyunca nüfus yoğunluğunun arttığı gölde, 1990 yılında yapılan araştırma neticesinde; içerisinde batık bir kentin olduğu keşfedilmiş, bu da göle ayrı bir gizem kazandırmıştır. Hazar Gölünün, Kilise Adası civarından başlayan batık kentin Sivrice ilçesine kadar uzandığı tespit edilmiş olup, bilimsel araştırmalarla tarihinin ve orada oluş nedeninin ortaya çıkarılmasını bekleyen, aşım sorunu olmayan göl, yerli ve yabancı turizme her yönüyle hizmet vermektedir.

Kültür

Elazığ-Harput hem stratejik hem de doğal kaynakları nedeniyle Paleolotik dönemden beri yerleşmeye sahne olmuştur. Türk hâkimiyetine kadar eski kavimler yörede önemli devletler ve uygarlıklar kurmuşlardır.1085 yılından sonra Türkler Harput ve civarını kale ve askeri şehir konumundan çıkartmaya başlamış, Osmanlı imparatorluğu döneminde ise kültür, sanat ve ticaret merkezi haline getirerek, Harput’un her zerresine Türk damgası vurmuşlardır. Dünün Kalesiyle, mektep ve medreseleriyle, camileri, hanları hamamları, çarşıları alim ve sanatkarları ile ünlü Harput’u; aynı özelliklerini zaman içerisinde geliştirerek bugünün önemli bir merkezi haline gelmekte olan Elazığ’ı ortaya çıkarmıştır.

Binlerce yıldır insanların üzerinde yaşadığı Harput, Türk sahiplerinin Orta Asya’dan getirdiği öz değerleriyle çok zengin ve anlamı bir hayat tarzı ortaya koymuştur. Bu sebeple ilimiz kültür unsurları bakımından çok zengin değerlere sahiptir. Örf, adet, gelenek ve görenekleri, törenleri, türkü ve manileri, halk tecrübesini yansıtan halk hekimliği, geleneksel el sanatları ve halk oyunları, mutfağı vb. milli kültürümüz içerisinde kendine has özelikleriyle ölümsüz yerini almıştır.

Http://sevdayelim.net Dünyanın ve turkiyenin vazgeçilmez yeni sohbet sitesi

Elazığ chat sohbet

Elazığ chat sohbet

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.