Bursa sohbet odaları

admin     15-07-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Bursa sohbet odaları     31 Defa Okundu

Bursa sohbet odaları;

Marmara bölmesinin en güzel şehirlerinden birisi olan Bursa Kentimizde yaşayan insanların birbirleri ile buluşup, tanışıp, kaynaşıp yeni arkadaşlık, aşk, dostluk gibi kuvvetli bağlar kurabilmeleri için kurulmuş sohbet sitesidir. Bursa sohbet odaları içerisinde bay/bayan katılımcılar eğlenceli dakikalar geçirmek için radyo dinleyebilir müzik keyfi ile birlikte bir birinden güzel oyun odaları içerisinde oyunlar oynayabilir ve keyifli sohbet, chat kanalları içerisinde yeni insanlar ile güzel muhabbetler yapabilirler.

Bursa Şehri ve Bursa sohbet odaları;

,Türkiye’nin dördüncü büyük şehri olan Bursa şehri, Osmanlı’nın aynı zamanda ilk başkentidir. Oldukça köklü tarihi ile özellikle tarih severlerin büyük ilgisini çekmektedir. Bursa ya giden insanlar bu tarihi kentin tarihi geçmişi ile sohbet edebilirler.

 

Bursa Tarihi

,Orhan Bey tarafından 1326 yılında alınan Bursa , Osmanlı Devleti sınırlarına dâhil edilirken ilk başkent olmuştur. Dönemlere ait medreseler, camii, hanlar ve birçok mimari yapıya ev sahipliği yapan bu şehrin Osmanlı için ne kadar değerli olduğunu bu yapılara bakarak da anlayabilirsiniz. 1960 yılından sonra sanayi faaliyetlerini attıran bu şehir kısa zamanda kentleşmeye başlamıştır.

Bursa Hakkında Genel Bilgiler;

• Bursa, 2015 yılında ‘Dünyada yaşanabilir şehirler’ sıralamasında 48. Sıralamada yer almış, Türkiye sıralamasında ise 1. seçilmiştir.

•  Sanayi ve alışveriş bakımından oldukça büyük öneme sahip Bursa şehri özellikle kumaş satışı konusunda en ön sırada yer almaktadır.

•  M. Ö. 5200 yıllarına rastlayan tarihi kalıntıları dahi bünyesinde bulunduran bu şehir kültür ve turizm açısından oldukça zengindir, aynı zamanda İznik gölü çevresinde ise 7 önemli höyük bulunmuştur.

•  Bursa valiliği; kültür ve sanat alanında oldukça aktif bir valiliktir. Tarihi değerleri sonuna kadar korumaya özenle dikkat eden valiliğin şehirle de oldukça ilgilidir. Özellikle de tarihi değerlerin korunması konusunda.

•  Bursa ilinin alan kodu 0(224) iken Bursa posta kodu 16000’dir.

•  17 tane ilçesi bulunan Bursa Büyük şehrinin merkezinden harici olarak gezilmesi gereken cenneti vadeden yerleri mevcut. Özellikle Mudanya ilçesinin yanı sıra İnegöl, Gemlik,  İznik en çok bilinen ve tercih edilen ilçeleridir. Osman gazi ve Nilüfer ise şehir merkezine yakınlığı ile en çok bilinen ilçeleridir. Diğer ilçeleri ise Büyükorhan, Yıldırım, Gürsu, Harmancık, Karacabey, Keles, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi ve Yenişehir.

•  Bursa ilçeleri en az şehir merkezi kadar gezilmesi gereken, her biri ayrı bir doğa harikası olan yerlerdir.

Bursa chat odaları;

,Bursa chat odaları, chat siteleri olarak yeni arkadaşlıklar ve ilişkilerin ilk adımı olduğunu söyleyebiliriz. Chat yaparak yep yeni insanlar ile etkileşime geçerek sosyalleşebilir hayatınıza renk katabilirsiniz. chat sitemiz yeni dostlukların ilk adımı olan cohbet, sohbet siteleri hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmayı hedefliyor. 2016’dan günümüze kadar harika bir şekilde yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Daha iyi bir chat için gelişen teknolojiyi takip ederek kullanıcılarımıza rahat bir chat alt yapısı oluşturmak için muhabbet sistemimizi her geçen gün geliştirmekteyiz. Bu hizmeleri siz değerli kullanıcılar için yapmakta olduğumuzu unutmayınız. Sizlerin sohbet etmesi için yapılan her hizmet ücretsiz bir hizmettir.

Bursa chat sohbet odaları;

,Chat sohbet odaları içerisinde global odalar, şehir odaları, oyun odaları, radyo odaları bulunmaktadır. Şehir odalarımızda bulunarak bulunduğunuz bölgedeki kullanıcılarımız ile rahatlıkla online chat edebilirsiniz. Oyun odalarımızda hem chat yaparken hem de oyun oynayabilirsiniz. Radyo odalarımızda yayın akışına dahil olarak istek şarkılarda bulunabilir, sevdiğiniz arkadaşlarınıza şarkı armağan edebilirsiniz. Hepsi bu hizmetlerin bedava sizlere sunulmaktadır.

Sana âlemin en Kaliteli Sohbet chat sitesi https://Sevdayelim.net

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


 

Bursa sohbet odaları

Bursa sohbet odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.