Bedava chat sohbet odaları

admin     20-06-21     Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları     Bedava chat sohbet odaları     97 Defa Okundu

Bedava chat sohbet odaları;

,Bedava Chat sohbet Odaları, Sohbet sitesi genellikle sitenin genel adı olarak anılır ve çeşitli din, dil, ırk ve kültürden inananlar bir araya gelir, bu nedenle arkadaşlık ilişkisi çok derinlemesine kurulmuştur. Bu siteler, özellikle teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan siteler birçok kişi tarafından kullanılmaktadır ve bu kullanıcı sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Bu durum hem personel hem de saha için son derece önemlidir. Http://Sevdayelim.net sohbetin yeni adresi.

Chat sohbet odaları bedava bir şekilde ve belli bir dereceye kadar, insanların toplandığı ve sohbet ettiği alanlar olarak adlandırılabilirler. Bu sohbet odaları, sohbet sitesinin ana gövdesinde belirli temalara göre yer alır ve insanların bir araya toplandığı, belirli başlıklar altında sohbet ettiği, iletişim kurduğu ve iyi arkadaşlıklar kurduğu siteler olarak adlandırılır. Bu odaları masa olarak düşünebiliriz. Nasıl ki iki veya daha fazla kişi bir araya gelip bir masada sohbet ederken bu odalar da aynı şekilde kullanılıyor. Genellikle sohbet siteleri birçok farklı kişiyi içerir, bu nedenle farklı kültürel geçmişlere sahip kişiler bu odalarda buluşabilir. Bu insanlar bir araya gelerek belirledikleri konularda sohbet ediyorlar ki bu eğlenceli site de hersey bedava.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


,Arkadaşlık siteleri chat ortamlarının oluşması ve sürekli olarak insanların sohbet edebilmesini sağlaması ile ünlenmişlerdir. Günümüzde dijital kafeler olarak bilinen bu sitelerde insanlar bazı odalarda bazı konular ve konu başlıkları altında toplanıp 2 ya da daha fazla insanın sohbet etmesi ya da özel odalarda baş başa sohbet etmesi olarak nitelendirilebilir. Bu siteler neredeyse dünyanın yarısı tarafından kullanılmaktadır ve bunun temel sebebi de günümüz teknolojilerinin buna son derece elverişli olmasıdır. Her insanın elinde ve cebinde hatta ve hatta en az 2 tane olmak üzere akıllı mobil cihaz olması durumu bu sitelerin her geçen gün kullanıcısını artırmasını sağlar.

Teknolojiye kendisini son derece iyi bir şekilde entegre etmiş olan arkadaşlık siteleri akıllı mobil cihazların mağazalarında kendisine yer bulmuş ve insanların kendilerini indirmelerini ve kullanmalarını beklemektedir. Bu teknolojiler sayesinde kullanıcısı ayısını her geçen gün artıran arkadaşlık siteleri bu sebeple insan hayatının tam da merkezinde kendisine yer edinmeyi başarmış ve hatta yerini de sağlamlaştırmıştır. Bu durum sonucunda da insanlar günün her anında her yerde bu siteleri sürekli olarak kullanmaktadır.

,Mutluluk üzerinden yürümek gerekirse, konuyu farklı bir boyuttan ele alarak devam ediyorum …

Bir insan nasıl mutlu olabilir? Mutluluğun sırları var midir ? Bana göre mutluluk, yeni bir güne uyana bilmektir. Gökyüzünü görebilmek, sevdiklerimizle beraber olmaktır. Ailemizle geçirdiğimiz her saniye mutluluktur. Bunları yapabiliyorsak şanslıyız demektir. Her anın tadını çıkarabilmek gerek. Bügün varız, yarin ne olacak bilmiyoruz, buyüzden bize şükür yakışır. Sahip olduğumuz bütün güzellikler için.
Ayrıca Çocuklarımıza küçük şeylerden mutlu olmayı öğretmemiz gerek, hayatı boyunca sahip olduklarının kiymetini öğrenmeleri için.

İnsanoğlu doyumsuz bir varlıktır. Herseye sahip olmak ister. Sahip olduklarıyla yetinemez, daha çok ister. Hep bizden daha üstün insanlarla kıyaslarız kendimizi. Kimi zaman bencil oluruz! Hep bana hep bana deriz ! Hedeflerimiz hep yükseklerdedir, küçük seylerle yetinmeyi bilmeyiz. Hiçbir yere sığmıyoruz, hep arayış peşindeyiz. Hayat bizi bazen öyle bir yere getirirki, elimizden herseyimizi teker teker alır. Önce sevdiklerimiz terk eder bizi, yalnızlıkla sınanırız. Sonra işimiz elimizden alınır, yokluk nedir öğreniriz. Ve bazende bir hastalık yakamıza yapışır! Sağlığımızın değerini anca o zaman anlarız. Lakin iş işten geçmiştir. Hayatımız gözümüzün önünden geçer. Değerini bilemediğimiz dostlarımız aklımıza gelir. Sohbetine hasret kaldığımız güzel insanlar ile ne kadar az vakit geçirdiğimizi anlarız. Hayat ne kadar kısa deriz! Aslında hayatımızı “boş” geçirdiğimizi anlarız. Herseye sahip olma uğruna nelerden vazgeçtıgımızın bilincine varırız. Belki kocaman evlerde yaşarız, belki mevki sahibi oluruz, ama en önemlısı mutlu olamayiz! Bir yanımız eksik kalir. Para mutluluk değildir, para sadece bir araçtır, istediğimize ulaşmak için. Biz parayi mutlulukla eş değer biçiyoruz, en büyük hatayı burada yapiyoruz. Yapayalniz kaliyoruz.

Evet mutluluk neydi, mutluluk bir annenin koşulsuz sevgisindeydı, dokunuşundaydı. Bir babanın güven veren bakışındaydı, sesindeydi ! Bir bebeğin masumca gülüşündeydi. Kimi zaman Huzurdolu bir yuvadaydı, neşe dolu kahvaltı sofrasında oturmaktı. Mutluluk belkide nisan yağmurunda ıslanmaktı, güven veren kollarda huzur veren sözlerde gizliydi ! Özlemle aranan çay sohbetlerindeydi, kırk yıl hatrı olan bir fincan kahvedeydi. Çiçeklerin güzelliğinde kendini kaybetmekti. Özgürce kahkaha atmaktı mutluluk ! Sevebilmekti mutluluk, hesapsız kitapsiz birine bağlanmaktı ! Bir işte başarı sağlamaktı mutluluk! Huzura erişmenin adıydı mutluluk ! Mutluluk ayrıntılardan keyf almaktı, paylaşmakti. Mutluluk heryerde bizi bekliyordu, bir ani yakalamakta gizleniyordu. Mutluluk muhabbetlerde bulunuyordu …

İnsan hayatına nasıl bakarsa öyle görüyordu. Hazreti Mevlananın dediği gibi “ Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır!” Demek ki güzel bakmak yetiyordu kainatın güzelliğini görebilmek için.

Sizin için mutluluk neydi hatırlatabildiniz mi ?

Kim bilir belki de mutluluk konuşma sitelerinde veya  chat sitesindeki sohbet odaları aracılığı ile yaptığın muhabbette yakalanıyor. İnsan bazen hiç görmediği, hiç dokunmadığı, hiç yanyana dahi olmadığı kişilerden alır mutluluğu. Öyle bir şey olur mu diye soruyorsunuz belki de şu an. Neden olmasın, denemek istemez misiniz? Eğer denemek isterseniz siz de buyrun gelin seviyeli sohbet odaları mıza ve kaliteli sohbet siteleri arasında öne çıkan sohbetimizin tadına varın.

Tabi bu mutluluğa giden yol sadece web sitesi üzerinde değil, ayrıca cep telefonları üzerinde de mevcuttur. Nasıl mı? Herhangi bir yer ve zaman kısıtına bağlı kalmadan cep telefonlarınızla sohbet ortamı mıza giriş yaparak mobil sohbet edebilir ve bu mutluluktan payınıza düşeni alabilirsiniz 😉

Sanal alemin en Kaliteli Sohbet Sitesi http://sevdayelim.net

Hoş kalın, mutlu kalın.

Bedava chat sohbet odaları

Bedava chat sohbet odaları

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.