Bayan sohbet odaları

admin     16-05-21     Sohbet Odaları     Bayan sohbet odaları     50 Defa Okundu

Bayan sohbet odaları;

,Bedava sohbet odaları, Heyecanlı güzel bayan lar ile tanismayi ve konuşmayı sağlayan bir web site. Bugün İnsanlarla Tanışın, Çevrimiçi Buluşmak ve konuşmak, muhabbet Etmek İçin Flört Ortakları Sevdayelim.net Mobil sohbet Sitesini Ücretsiz Deneyin, Üyeliksiz Sohbet Odaları, Binlerce bay ve bayan kullancıların birbirleriyle tanışıp arkadaşlık kurma fırsatını sunmaya devam ediyor. Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan kendinize bir Nickname belirleyerek anında ücretsiz sohbet etmeye ne dersiniz? Sizlerde Üye olmadan chat yapmak istiyorum diyorsanız google arama motoruna Sevdayelim yazmanız yeterlidir. Türkiye’nin en fazla tercih edilen Bedava Chat, Bedava Sohbet odaları olarak, gün boyunca konuşmak, muhabbet etmek isteyeceğiniz ve her an bağlantı kurabileceğiniz sohbet odaları içerisinde Yer alan Yeni sohbet odaları, mobil uyumlu web sitedir. İnsanların internet üzerinden yeni kişilerle tanışmak için tercih ettiği, sesli sohbet siteleri görüntülü ve mikrofon aracılığı ile karşısındakilerle yaptığı sohbetin adıdır. Yabancı anlamı ise günümüzde en çok kullanılan bedava sesli chat siteleri olarak bilinmektedir. Geveze sohbet odaları dünyanın en kaliteli ve güvenilir web tabanlı mobil uyumlu yeni sohbet arayüzü dür.  Sohbet odaları google arama motorunda aranırken en güvenli siteler içerisinde Yer alan Sevdayelim.net mobil sitesi insanların tercihi olmuştur. Türkiye’nin ev sevilen chat siteleri arasında bulunan Sevdayelim bay/bayan tüm ziyaretçilerine ücretsiz sohbet imkanı sunmaktadır. Her kesimden katılımcılarıyla eski yıllardan günümüze süregelen serüveniyle rakiplerinden farklı alt yapısı ve hergün kendini geliştiren teknik ekibiyle sizlere daha iyi hizmet ve kaliteli chat odası deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Sistem içerisinde bulunduğunuz her anın dolu dolu geçmesini gaye edinen ilkesiyle, “sevdayelim.net sohbet ettirir” sloganını kullanmaktadır.

Bu sitede çoktan bahsedilmiştir, dünyadaki ilk sohbet programının (EMISARI) 1971 yılında Murray Turoff tarafından tasarlandığı belirtildi. Fakat o zaman hükümet ve eğitim amaçlı olarak kullanıldı ve hiçbir zaman popüler olmadı.

Son derece popüler olan modern sohbet hareketini doğuran program, Jarkko Oikarinen’in Internet Relay Chat’i (IRC) oldu.

IRC ve mIRC den biraz bahsetmek isterim;

Jarkko IRC yi geliştirirken zincirin halkaları oluşmaya başlıyordu ircd sistemi nasıl kullanılacak ve nasıl istenilen kullanıcıları bu sistem üzerinden sohbet ettireceklerdi.

Mirc Script Piyasaya çıktı yapımcısı ve gelişiricisi Khaled Mardam-Bey; Kendisi özel bir üniversitede Bilim ve teknoloji gelişimcisidir. 1994 yılında MIRC Script’in üzerinde çalışmaya başladı, genelde hepimiz deriz ya ruh ikizimizi arıyoruz. Hepiniz merak ediyorsunuz IRCD ile MIRC ne zaman bir birini görecek ve iki ayrılmaz sistem olarak çalışmaya başlayacak. IRC yi Jarkko geliştirmeye devam ederken MIRC’i de Mardam Bey geliştirmeye devam ediyordu. Mardam Bey esas olarak ircII gibi sadece metin tabanlı, kabuk tabanlı IRC istemcilerinden erişilebilen IRC’yi keşfetti ve kendini şöyle düşünerek buldu eğer sadece biraz daha sezgisel olsaydı, daha fazla insan bunu kullanabilirdi. Pek çok insanın zevk aldığı teknik yönleri koruyarak ve küçük bir proje olacağını düşündüğü şey üzerinde çalışmaya karar verirken IRC’yi daha eğlenceli ve erişilebilir kılan bir mIRC istemi yaratıp yaratamayacağımı merak etmiştir.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Herkesin beğenip beğenmediğini görmek için mIRC’in ilk versiyonunu halka açıkladıktan sonra popülerliği çarpıcı bir şekilde arttı ve gelecek on yıl boyunca kendimi dünyanın dört bir yanındaki insanlardan binlerce e-posta alıcısının sonunda daha fazla özellik istediğini gördü, Küçük bir fikir ve kişisel bir hobi olarak başlayan şey, her zaman tüketen, bitmeyen bir proje ve tam zamanlı bir iş haline geldi. Bugün, mIRC ve IRC milyonlarca insan ve binlerce kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Jarkko ciddi olarak 1990 da IRCD si ni geliştirmeye başladı ve hala geliştirmeye devam ediyor. Tahminen dünyada 10 milyon kadar kişi kullanıyor. Khaled Mardam-Bey de geliştirmeye devam ediyor yalnız Mardem bey daha cok sorunlar ile ilgilenmeyi ve proje ödevlerine destek vermeyi seviyor.

Bayan sohbet odaları

Bayan sohbet odaları

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.