Aşk sohbet

admin     11-05-21     Chat Odaları, Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet siteleri     Aşk sohbet     53 Defa Okundu

Aşk sohbet;

,Mobil uyumlu arayüzümüz sayesinde bilgisayar, tablet yada cep telefonunuz ile internetinizin olduğu her yerden rahatlıkla sohbet sayfasına erişebilir rahatlıkla chat yapabilirsiniz. Aşk sohbet odaları tamamen şifresiz ve bedava sohbet imkanı tanımakta olup dünyanın her yerinden bir çok farklı insanı ortak noktada buluşturmaktadır. Aşkın yaşı olmadığı gibi zamanı mekanıda yoktur. Kalbinize dokunabılen biri varsa karsınızda,sadece bakışlar dokunuslar değil,elimeler bile deli divane aşık edebilir sizleri.. Sanal ortamda tanışıp evlenen bir kaç arkadasım var,aşk mı o ne derlerdi bir zamanlar şimdilerde  Aşk Sohbet odalarını kurup ınsanların tanısmalarına vesile olanlar için bol bol dua etttiklerini biliyorum..

Aşk mobil sohbet odalarında dj olan arkadasım  yayını dinleyen ve ona aşık olan biri ile yuva kurdu..Bi merhaba oncelıkle guzel bir ilgiye sonrasında kopmıcak bir şekılde bırbırıne baglanan ınsanların yuva kurmasını sağladı.. Aşkı  once  kelimelerde sonra yureklerinde bulup  hayatı toz pembe  yasadı.. Sizler de bu tur mutluluklara  adım atmak istiyorsanız Aşk sohbet e buyrun.. Belki kalbinizin sahibi ruh eşiniz buradadır. Kimbilir?

Aşk Sohbet Odaları ; Aşk sohbete hoş geldiniz. Aşk her yerde ayrıdır derler. İnanmam. Aşk senin yanında başkadır. Hem yeri bilmem ben zaten. Seni bilirim, sen de beni bil. Aşk seni beğenen ile değil, seni anlayabilen, seni sevebilen ve seni sahiplenebilen biriyle daha güzeldir. Aşk; topuklarından etine kadar işlemiş bir nasır gibidir. Ya canın acıya acıya adım atacaksın, ya da canını acıta acıta söküp atacaksın. İki yolda da tek bir gerçek olacak; canın çok, ama çok acıyacak. Gittiğin yola inandıysan, attığın adımlardan Korkma. Nasip kadar güzel bir kelime var mı ? Ne eminsin nede ümitsiz. Ama senin adına en iyisini bilene teslimsin. Aşk nasip işidir, hesap işi değil. Aşk adayıştır, arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda aşk sana uzak değil. Aşk ne demektir bilir misiniz Arkadaşlar; Aşk, bir orduya meydan okurken, bir kişiye esir düşmektir. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur. Düşmem dersin düşersin, şaşmam dersin şaşarsın. Öldüm der durur, yine de yaşarsın. Gerçek sevgi sabırdır, affeder, çabalar, susar, kabullenir ama asla bitmez. Yüzün kiminle gülüyorsa, yüreğin ona aittir. Sabret; nasiptir, kısmet olur. İmtihandır; cennet olur. Seven ne unutabilir, ne de vazgeçebilir. AşkSohbet Odalarında, gelin sizinle beraber aşkı tartışalım. Aşk sizin için ne demek, aşkı kazanmak için neler yapmalı ? Bunları tartışalım, sohbet edelim. Sevgi Emek ister, fedakarlık ister. Güven ister. Güvenin olmadıgı bir yerde huzur olmaz. Huzurun olmadıgı bir yerde ask olmaz. Kalbinizin sesini dinleyin. Sizi asla yanıltmayacak tek çözüm kalbinizin sesidir. Kalp insanin ruhunu teslim alır. Size kim oldugunuzu hatırlatsın. Vicdan çok önemli sevgili kullanıcılar. Vicdanininiz rahat olmadıgı hic bir seye adim atmayın. Ver elini yürüyelim. Sol yanın, son yolum olsun.Sohbet sitelerimiz içerisinde bulunan aşk odalarını görmek ister misiniz? o zaman Www.Sevdayelim.net adresinden bizlere ulaşa bilirsiniz. Sadece bir Rumuz oluşturarak sohbet odalarında bulunan bay ve bayan kullanıcılar ile bir araya gelme imkanını sende yakala. Güzel insanlar ile bir araya gelmeniz dileğiyle Evdayelim.net Ailesi huzur saglik mutluluklar diler. Engüzel aşklar Sevdayelim.net sohbet sitesinde Yaşanır.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Aşk Sohbet

Aşk Sohbet

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.