Arkadaş sohbet odaları

admin     20-05-21     Chat Odaları, Geveze sohbet, Mobil sohbet odaları, Sohbet, Sohbet Odaları     Arkadaş sohbet odaları     39 Defa Okundu

Arkadaş sohbet odaları;

Güzel bir ortam oluşturmak ve arkadaş ları bir araya toplayarak onlar ile arkadaşlık sohbet odaları içerisinde kaliteli muhabbetler edebilmek ne güzel olurdu diyen katılımcıların arayıpta kolaylıkla buldukları en popüler site Sevdayelim.net, arkadaş sohbet odaları yeni sohbet odaları ara yüzü ile yeni arkadaslar ve chat edebileceğim yepyeni arkadaş lar bulabilirsin. Www.Sevdayelim.net Sanal alemin yepyeni sohbet arayüzü.

Yeni dönem arkadaşlık sitesi “sevdayelim” ile “Sevgili nasıl yapılır?” konusunu artık biliyorsunuz. Güvenilir bir platform olan “Arasana” sayesinde sevdiğinizle uzun uzun sohbet edebiliyor ve oturduğunuz yerden sosyalleşebiliyorsunuz. Bu yazı ile sevgiliyle telefonda ve mesajlaşırken konuşulacak konular hakkında dikkat etmeniz gerekenleri hatırlayalım. Sevdayelim.net Fark yapar.

Şu konular ilginizi çeke bilir ;


Arkadaş sohbet odaları; Sevgilinizi aramadan önce uygun olup olmadığını öğrenmeniz iki taraf için de iyi olur. Karşı tarafın müsait olmaması durumunda kırılmalara ve yanlış anlaşılmalara yol açmamış olursunuz. Ayrıca iki tarafında müsait olması konuşmanın gidişatını olumlu yönde etkiler. Konuştukça açılan konular hoş sohbet ortamı yaratacaktır.

Bayan sohbet odaları; Canınız sıkkın olsa bile sevgilinizle enerjik konuşmak, her iki tarafı da yükseltecektir. Enerjik başladığınız konuşmayı enerjik bitirmeye özen gösterin. Hem enerjik konuşmanız, karşı tarafa onunla konuşmaya hevesli olduğunuz mesajını verir.

Sosyal sohbet odaları; Sevgiliniz ile asla konuşmuş olmak için konuşmayın. Boş konuşmak karşı tarafı sıkacak ve size de kendinizi kötü hissettirecektir. Böyle bir durumda kalmayı tabii ki istemezsiniz. Mesajda bile…

Mobil sohbet odaları; Konuşmak, anlatmak için heveslisiniz, farkındayız. Ancak bu heyecanla karşı tarafı dinlemeyi sakın unutmayın. Bırakın biraz da o anlatsın. Zira onu hiç dinlemeden konuşmak, karşılıklı bir sohbet olduğu anlamına gelmez.

Bedava sohbet odaları; Sevgilinizle konuşurken hangi soruya hangi ses tonuyla cevap verdiğine dikkat edin. Bu, konuşmayı hangi yönde devam ettireceğinizi belirler. Örneğin, ailesiyle ilgili bir soru yönelttiniz ve ciddileşen, duraksayan bi ses tonu ile karşılaştınız. O zaman konuyu değiştirin ve bir daha o konu üzerinde konuşmamaya özen gösterin.

Yeni sohbet odaları; Ciddi konular hakkında konuşuyor olabilirsiniz. Ancak bu ara sıra espiri yapmanıza engel değil. Konuşmanın sıkıcı bir hale dönüşmesini engellemek adına arada bir espri yapmayı ve onu güldürmeyi unutmayın.

geveze sohbet odaları; Sessizlik girdabı, en çok korkulan şeylerden biridir. Birden konuşacak bir şey kalmadı hissiyle iki taraf da dut yemiş bülbüle döner ve her şey sıkıcı bir hal almaya başlar. Size tavsiyemiz buna asla izin vermeyin. En kötü konu bile sessizlik girdabına düşmüş bir görüşmeden iyidir.

Arkadaş chat odaları;Telefon görüşmelerinden önce karşı tarafın konuşacakları ile ilgili hayaller kurmayı bırakın. Siz, kendi konuşmanız ile ilgilenin. İçinizden geldiği gibi davranın ve karşı tarafın da öyle davrandığından emin olun. Beklentileri yüksek tutmadan konuşmak, daha iyi bir görüşme geçirme olasılığını arttırır.

Arkadaş sohbet odaları

Arkadaş sohbet odaları

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

İnternette vakit geçiren insanların ziyaret ettiği sohbet sitelerinde yeni arkadaşlar edin.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2021 Tüm hakları saklıdır.